Grupy dziecięce


Grupa młodzieżowa - IV

 

1. Chmielewicz Maria
2. Chmielewicz Edyta
3. Czekała Zofia
4. Fiugajska Monika
5. Karbowiak Julia
6. Karbowiak Katarzyna
7. Matusiak Barbara
8. Matyka Natalia
9. Matyka Aleksandra
10. Winiarska Agnieszka
11. Bednarski Robert
12. Golla Wiktor
13. Januszewski Jakub
14. Radomski Kamil
15. Sobkiewicz Jakub
16. Sokołowski Aleksander

Grupa dziecięca - III

 

1. Brożyńska Kinga
2. Białczyk Gabrysia
3. Bursztyńska Julia
4. Matusiak Jan
5. Roman Łukasz
6. Walkowiak Łukasz
7. Knutowicz Julieta
8. Kołodziej Marta
9. Paciorek Kalina
10. Pawlak Amelia
11. Rak Dominika
12. Rutkowska Laura
13. Chłopecki Bartosz
14. Kojro Filip
15. Borkowska Amelia
16. Klorek Gabriela
17. Kostrzewa Zuzanna
18. Popielewska Joanna
19. Szulc Bartłomiej
20. Wierszewski Łukasz
21. Zienkowski Dominik
22. Zienkowski Damian
23. Misiak Mateusz
24. Michnik Maciej
25. Korcz Natalia

Grupa dziecięca - II

 

1. Brożyńska Kinga
2. Białczyk Gabrysia
3. Bursztyńska Julia
4. Matusiak Jan
5. Roman Łukasz
6. Walkowiak Łukasz
7. Knutowicz Julieta
8. Kołodziej Marta
9. Paciorek Kalina
10. Pawlak Amelia
11. Rak Dominika
12. Rutkowska Laura
13. Chłopecki Bartosz
14. Kojro Filip
15. Borkowska Amelia
16. Klorek Gabriela
17. Kostrzewa Zuzanna
18. Popielewska Joanna
19. Szulc Bartłomiej
20. Wierszewski Łukasz
21. Zienkowski Dominik
22. Zienkowski Damian
23. Misiak Mateusz
24. Michnik Maciej
25. Korcz Natalia

Grupa dziecięca - I

 

1. Białczyk Krzesimir
2. Gorce Bałut Emma
3. Grochowska Maja
4. Grochowski Mateusz
5. Gronowska Zuzanna
6. Krzyżanowska Julia
7. Maison Zuzanna
8. Łoboda Mikołaj
9. Winiarski Leon
10. Krokowska Anna
11. Kaspar Dominika
12. Geppert Maja
13. Maciejczyk Kaja
14. Bursztyńska Alicja
15. Krzemiński Paweł
16. Skotnicki Antoni

Grupa przedszkolaków

 

1. Klorek Józef
2. Klorek Tadeusz
3. Chmielewska Martyna
4. Frydrych Izabela
5. Weresz Zuzanna
6. Moreno Zelaya Awril
7. Banaszak Jakub
8. Bohdanowicz Julia
9. Gorce Bałut Nadia
10. Heyna Pola
11. Heyna Julian
12. Marcinkowska Helena
13. Zarębska Helena
14. Broda dam
15. Skocki Maksymilian
16. Zomkowski Igor
17. Zomkowski Władysław
18. Budzyńska Antonina
19. Harmoza Nina
20. Pawlak Julia
21. Unrath Natalia
22. Zielińska Kornelia
23. Cebula Dominik